Aliuminiai stogo krašto profiliai

Stogo krašto profiliai Roval – aliuminiai profiliai, keičiantys įprastus skardinimo būdus sutapdintų (plokščių) stogų kraštui užbaigti. Šie stogo profiliai nuo seno plačiai naudojami Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje ir kitose Europos šalyse. Lietuvoje pasirodę visai neseniai, aliuminiai stogo profiliai populiarėja itin greitai dėl savo unikalaus paprasto sprendimo.

Įsigaliojus pastatų A klasės energetinio efektyvumo reikalavimams platėja stogo parapetai, skardinimas tampa sudėtingesnis. Reikia vis platesnių skardos lankstinių, kuriuos yra sudėtingiau tvirtai sumontuoti, jie tampa triukšmingi krentant krituliams, pučiant vėjui, lengviau deformuojasi dėl temperatūrinių poveikių, išauga ir paties produkto kaina.

Roval stogo profiliai – alternatyva, kuri visas šias kylančias problemas išsprendžia ir padeda taupyti tiek pinigus, tiek meistrų darbo laiką.

Aliuminio profiliai – kokybiški 1-1,2mm storio lieto aliuminio gaminiai, pritaikyti būtent stogo krašto sujungimui su fasadine siena.

 

Pasirinkimas

Roval - Classic Plus

Populiariausias profilis, skirtas prilydomai ir klijuojamai
hidroizoliacijai – bituminei, EPDM dangai

Įrengimo instrukcijos ir techninė informacija

Roval - kiti stogo profiliai

Ypatingos formos profilis, skirtas bituminei,
EPDM dangai

Plačiau

 

Privalumai

  1. Aliuminis kaip medžiaga yra aukštesnės klasės gaminys nei skarda. Tai patvaresnė, ilgaamžiškesnė, kietesnė medžiaga.
  2. Mažas stogo profilio paviršiaus plotas – todėl profilis itin standus, nesideformuoja, išlieka nepakitęs ilgą eksploatacijos laiką
  3. Roval profilio dizainas garantuoja, kad nebus vandens nubėgimo ant fasado net esant stipriam šoniniam lietui, nes viršūnė yra užlenkta į vidinę pusę.
  4. Aliuminis profilis visiškai neskleidžia triukšmo nei smarkiai lyjant, nei pučiant stipriam vėjui, ar paukščiams vaikštant ant stogo.
  5. Roval profilius lengva montuoti, meistrams nereikalingos specialios žinios, įrankiai ar mokymai – mažėja darbo broko galimybė.
  6. Stogo profiliai Roval komplektuojami su sujungimo elementais, asortimente yra gamykliniai išoriniai ir vidiniai kampai, patogu transportuoti, paprastai susinaudoja net ir nuopjovos.
  7. Galima užsakyti norimas spalvas iš plataus RAL spalvų paletės pasirinkimo, lengva pritaikyti prie bet kokios fasado spalvos, taip pat yra galimybė užsakyti pagal pastato linijas išlenktą profilį. Iš fasadinės pusės toks skardinimas atrodo itin estetiškai
  8. Aliuminis yra ekologiška medžiaga, profiliai gali būti pilnai perdirbami ir vėl panaudojami atitinkamai paskirčiai.
  9. Roval profiliai gaminami iš kokybiško EN AW 6060 T66 lydinio, plėtimosi koeficientas yra 28,8. 10-6/°C, lenktieji profiliai iš EN AW-5005 lydinio, standartinio anodavimo sluoksnio storis yra 20 μm, pajūrio zonoms skirti profiliai anuoduojami 25 μm sluoksniu, RAL spalvomis dažoma milteliniu būdu dažymo medžiagas sulydant, standartinis dažų sluoksnio storis yra 60 μm, gaminiai turi KOMO ir SCC sertifikatus.
Savanorių pr. 124B, LT-03153, Vilnius, Lietuva

Kontaktai

Please publish modules in offcanvas position.